Peter Brandstätter *
(Spittal 1917-2015) "Gewitterstimmung im Drautal", signiert Peter Brandstätter, datiert 77, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 54 x 42 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.10.2019 - 11:40
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Peter Brandstätter *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 02.10.2019 - 11:40 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- Armlehnsessel Mod. Green Modell, Entwurf Piero Gilardi
- LKW "Ford Transit DoKa Kasten 2,0 TDCI L4H3 350 Trend",
- LKW "VW T6 Kastenwagen KR 2,0TDI BMT (Euro6)",
- Laubbläser/Sauger "Einhell GC-EL 3024E",